Villa Kerry

Günlük Kiralık Villa
5+1
Klima
9

Fiyat Listesi

            MAYIS AYI                                                    HAZİRAN AYI

Gecelik: 1.500 TL                                        Gecelik: 2.000 TL

TEMMUZ AYI                                                AĞUSTOS AYI

Gecelik: 2.500 TL                                        Gecelik: 2.500 TL

EYLÜL AYI

Gecelik: 2.200 TL

AÇIKLAMA : Kerrys Villa,Ölüdeniz Oavcık bölgesinde bulunan, 9 kişi kapasitesi ile geniş aile grupları için uygun bir tatil villasıdır.Villa içerisinde 5 yatak odası, 4 banyosı ve odalarda klima bulunmaktadır.

SALON:  Oturma grubu, WC, uydu alıcı, LCD TV, WİFİ, klima, masa, sandalyeler, havuza çıkış bulunmaktadır.

MUTFAK:  Buzdolabı, fırın, mikrodalga, çamaşır makinası, bulaşık makinası, 4’lü ocak, elektrikli su ısıtıcısı, ekmek kızartma makinesi, 8 kişilik yemek takımı, tava, tencereler, çatal ve bıçak takımı ve diğer mutfak malzemesi mevcuttur.
HAVUZ : Özel yüzme havuzunun ölçüleri 7 x 3 metre derinlik ise 1,50 metredir.

BAHÇE : Şezlong, güneş şemsiyesi, mangal, duş, bahçe salıncağı yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

EKSTRALAR :  Buzdolabı, fırın, mikrodalga, çamaşır makinası, bulaşık makinası, 4’lü ocak, elektrikli su ısıtıcısı (ketıl), ekmek kızartma makinesi, 8 kişilik yemek takımı, tava, tencereler, çatal ve bıçak takımı ve diğer mutfak malzemesi mevcuttur., güneş şemsiyesi, mangal, duş, bahçe salıncağı, masa ve sandalyeler bulunmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİLER : Elektrik, su, gaz ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Harici bir ücret talep edilmemektedir. Ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf ve havlu, araç kiralama,  sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. Doğa ile iç içe olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Bütün önlemlere rağmen çevrede kelebek, böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz.

HASAR DEPOZİTOSU : Hasar, kırık, dökük, vb. için girişte 1000 tl  depozito alınmaktadır. Herhangi bir kırık dökük,kayıp yada zarar ziyan gibi problemler olmadığı taktirde villa çıkışında depozito geri iade edilmektedir.