Villa Çalıkuşu Kayaköy

VİLLA ÇALIKUŞU KAYAKÖY

Villa Çalıkuşu Evi, Fethiye Kayaköy de yer almaktadır. Doğal ve tarihi güzellikleri bir arada bulunduran Kayaköy’de muhteşem bir tatil fırsatı sunan, özenle döşenmiş iç tasarıma sahip olan Villa Çalıkuşu Evi, korunaklı havuzu ile muhafazakar ve balayı tatilcilerine özel bir seçenektir.

Villamızın bulunduğu konum Fethiye Kayaköy’dedir. Kayaköy eski Rum evlerinin olduğu tarihi bir köydür. Buraya geldiğinizde mutlaka bu Rum evlerini gezmenizi tavsiye ederiz. Kayaköy’de gezilip görülecek yerler arasında büyük ve küçük kilise ile on dört şapel bulunmaktadır. Küçük kilise yolundan yalnızca denizden veya yürüyerek ulaşımın mümkün olduğu Soğuk Su koyuna yaklaşık olarak 40 dakikada gidilebilmektedir.

Villamızın içerisinde iki adet yatak odası bulunmaktadır. Birinci yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak, ebeveyn banyosu ve klima yer almaktadır. İkinci yatak odasında ise iki adet tek kişilik yatak, ebeveyn banyosu, klima bulunmaktadır. Ortak alanda ise açık mutfak – salon, TV ve klima mevcuttur.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

En kısa konaklama süreleri            Nisan : 5 gece    Mayıs : 5 gece   Haziran : 7 gece   Temmuz : 7 gece  Ağustos : 7 gece   Eylül : 7 gece   Ekim : 5 gece

Fiyat listesi

1-7 Temmuz Gecelik : 7.650 TL

15- 31 Ağustos  Gecelik: 8.550 TL

1-11 Eylül Gecelik: 7.650 TL

11 – 30 Eylül Gecelik: 5.250 TL

Ekim Ayı Gecelik : 3.050 TL


İletişim Bilgilerimiz