Ölüdeniz Mehtap Tekne Turu

Ölüdeniz Mehtap Turu: Romantik Anların Adresi

Ölüdeniz, gün boyu muhteşem manzarasıyla kendine hayran bırakıyor. Ancak gece olunca da yıldızların ışığıyla ışıl ışıl parlayarak romantizmin doruklarına ulaşıyor. Eğer sevdiklerinizle unutulmaz bir gece geçirmek istiyorsanız, Ölüdeniz mehtap turu tam da size göre.

Günbatımı tekne turumuzda açık büfe yiyecekler ve yörenin en lezzetli taze yiyecekleri eşliğinde muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Güneş dağların ardında kaybolduktan sonra romantik bir atmosferde, sevdiklerinizle birlikte harika bir akşam geçirebilirsiniz.

Ölüdeniz mehtap turu kapsamında gerçekleştirdiğimiz özel rota sayesinde, gün batımını çıplak gözle izleyebilir ve romantizmi doruklarda yaşayabilirsiniz. Tekne turunun ardından, Ölüdeniz’in tertemiz plajında yakılan kamp ateşi eşliğinde müzik eşliğinde romantik anlarınızı daha da özel hale getirebilirsiniz.

En özel ve lüks teknelerimizde sevdiklerinizle birlikte ılık bir hava eşliğinde seyahat ederken, dağların ardında kaybolan gün batımına şahitlik edebilirsiniz. Özel gün batımı keyfini, dostlarınız veya ailenizle birlikte de Ölüdeniz mehtap turu kapsamında gerçekleştirebilirsiniz.

Bu unutulmaz deneyimi, uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden rezervasyon yaparak romantizmin doruklarına ulaşabilirsiniz. Ölüdeniz mehtap turu, unutulmaz anılarla dolu bir gece geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek.

blank


İletişim Bilgilerimiz